insider-team.eu
Witamy na forum typerskim, znajdziesz tu typy, których nie znajdziesz nigdzie indziej! U nas typy z najlepszymi informacjami! Dziel się swoimi typami z innymi, korzystaj z wiedzy innych, bo wspólnymi siłami możemy dużo więcej. Zapraszamy do rejestracji. Rejestracja jak i część forum z informacjami o meczach jest darmowa. Zapraszamy!
insider-team.eu
Witamy na forum typerskim, znajdziesz tu typy, których nie znajdziesz nigdzie indziej! U nas typy z najlepszymi informacjami! Dziel się swoimi typami z innymi, korzystaj z wiedzy innych, bo wspólnymi siłami możemy dużo więcej. Zapraszamy do rejestracji. Rejestracja jak i część forum z informacjami o meczach jest darmowa. Zapraszamy!
insider-team.eu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Pasowałoby rozwinąć trochę to forum.

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
gladiahtorr

gladiahtorr


Liczba postów : 637
Join date : 01/12/2009
Age : 30
Skąd : Jasło

Pasowałoby rozwinąć trochę to forum. Empty
PisanieTemat: Pasowałoby rozwinąć trochę to forum.   Pasowałoby rozwinąć trochę to forum. I_icon_minitimeSro Lut 17, 2010 2:28 pm

Witam What a Face
Jak widać niewielu użytkowników mamy na tym forum. Nie jestem żadnym adminem czy modem ale chciałbym zaproponować lekkie rozwinięcie forum, żeby się coś działo. Bo obecnie forum jest (według mnie) nudne. Nic się nie dzieje, typerzy dają typy w SZ, ale za to w ogóle nie udzielają się na forum, a użytkownicy (w większości wchodzą, zaglądają na typy moje i i kilku innych (ze 4 ) użytkowników i tyle. Ale nie o to mi chodzi. Chciałbym, żeby na forum coś się działo. Można by np założyć dział "Pojedynki Typerów". Fajnie by było aby powrócił Typ Dnia ( I edycja 2 tygodnie, za to mniejsze nagrody) - piszę fajnie, bo nie wiem jak prezentuje się budżet forum (jeśli w ogóle istnieje) Smile. Można by też założyć jakiś hyde park, gdzie będzie można rozmawiać o meczach, typach i nie tylko. Nie chcę tutaj krytykować czyjejś pracy, przedstawiam jedynie swoje pomysły. Moim zdaniem powinna być też określona liczba typerów, np 10. Myślę, że dobrym pomysłem byłoby, gdyby np 3 najsłabszych typerów z SZ po danym miesiącu zostało odwołanych z rangi, a zostaliby powołani następni.
Gdyby forum było bardziej rozwinięte, to łatwiej by się je reklamowało i mielibyśmy więcej użytkowników.
To tyle ode mnie, jeśli wpadnę jeszcze na jakiś pomysł, albo znajdę coś fajnego na innym forum to na pewno tu napiszę Wink. Jeszcze raz powtarzam, nie chcę krytykować czyjegoś wysiłku włożonego w to forum, przedstawiam jedynie swoje pomysły dotyczące forum.
Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
http://www.centerpicks.blogspot.com
gladiahtorr

gladiahtorr


Liczba postów : 637
Join date : 01/12/2009
Age : 30
Skąd : Jasło

Pasowałoby rozwinąć trochę to forum. Empty
PisanieTemat: Re: Pasowałoby rozwinąć trochę to forum.   Pasowałoby rozwinąć trochę to forum. I_icon_minitimeSro Lut 17, 2010 4:25 pm

No właśnie... magia tego forum...
Temat już od dwóch godzin na forum a tylko 10 wyświetleń z tego 5 moich... :/
Powrót do góry Go down
http://www.centerpicks.blogspot.com
typplejerr

typplejerr


Liczba postów : 2082
Join date : 18/08/2009
Age : 34

Pasowałoby rozwinąć trochę to forum. Empty
PisanieTemat: Re: Pasowałoby rozwinąć trochę to forum.   Pasowałoby rozwinąć trochę to forum. I_icon_minitimeSro Lut 17, 2010 4:37 pm

Kolego. Większość wchodzi w działy z typami. Czytałem co napisałeś i mam pewne plany, ale nie mam czasu, aby dokładnie je opisać. Co wiąże się z tym, że nie mam teraz za bardzo czasu, aby wdrożyć je w "życie". Na pewno skorzystamy z rad - to gwarantuję - i coś zmienimy.
Powrót do góry Go down
http://www.typer.forumpolish.com
Sponsored content





Pasowałoby rozwinąć trochę to forum. Empty
PisanieTemat: Re: Pasowałoby rozwinąć trochę to forum.   Pasowałoby rozwinąć trochę to forum. I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Pasowałoby rozwinąć trochę to forum.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Informacje o forum!
» PRZENOSINY FORUM - NOWY LINK
» Listopad 2009 - Wprowadzenie zmian na forum! [Strefa Zamknięta / Closed Section]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
insider-team.eu :: Informacje / Infos :: Wszystko co dotyczy forum / About Forum-
Skocz do: